سفری به خور موسی در بندر ماهشهرخور موسی، مکانی استراتژیک در بندر ماهشهر

استان های جنوبی کشور همواره شگفتی های بی نظیری را برای ما کنار گذاشته اند و میزبان بسیار مناسبی برای گردشگران و توریستان داخلی و خارجی هستند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با یکی از جاذبه های بسیار جذاب و حیاتی آشنا کنیم. بیایید به استان زیبای خوزستان و بندر ماهشهر این استان سفر کنیم و به سراغ خور موسی در این منطقه برویم. خور موسی یکی از جاذبه های بسیار جذاب در بندر ماهشهر محسوب می شود که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر استراتژیک بسیار قابل اهمیت و مهم است. با اتراق همراه باشید تا درباره این منطقه گردشگری بیشتر بدانید.

منطقه عجیب و دیدنی

خور موسی یکی از جاذبه های بسیار دیدنی استان خوزستان می باشد و شاید ما تا امروز نام آن را هم نشنیده باشیم. اما اگر قصد سفر به خور موسی در بندر ماهشهر را در سر دارید باید به شما بگوییم که با منطقه ای بی نظیر و چشم نواز مواجه خواهید شد. منطقه خور موسی با وجود گونه های مختلفی از جانداران همانند دلفین های گوژپشت، پرستوی دریایی، فلامینگو، انواع ماهی ها و خرچنگ ها توانایی بی نظیری در جذب گردشگر دارند. بی شک این منطقه، محلی مناسب برای گذراندن تعطیلات نوروزی و تابستانی در خوزستان می باشد.

خوری بسیار جذاب در بندر ماهشهر

استان خوزستان از نظر جاذبه های گردشگری یکی از استان های پیشرو می باشد که سالانه گردشگران بسیاری به خود جذب می کند. خورموسی که متصل به آبهای خلیج فارس است، حیات وحش دریایی بسیار زیبایی دارد. منطقه خور موسی تحت حفاظت سازمان محیط زیست می باشد. بی شک سفر به این منطقه می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.

آب و هوایی بهشتی در خوزستان

اگر می خواهید به خور موسی سفر داشته باشید باید بگوییم که قرار است در آب و هوایی بهشتی و بی نظیر به گردش بپردازید. اگر قصد سفر به این منطقه بی نظیر را گرفته اید، پس بهتر است قبل از شروع سفرتان، به سامانه گردشگری اتراق سری بزنید و با رزرو سوئیت در بندر ماهشهر، خیالتان را بابت محل اسکان در شهر مورد نظرتان راحت کنید.

"سفری مملو از آرامش را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نمایش از روی نقشهثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
(0) نظر ارسال شده