کرمان

 (0 نفر)

کرمان

رزرو سوئیت در کرمان

در این مقاله می خواهیم با یکی از بزرگ ترین شهر های کشورمان آشنا شویم. اگر بخواهیم شما را با شهرستان کرمان و زیبایی های آن آشنا کنیم، مطمئنا باید روز ها در رابطه با این مسئله مقاله بنویسیم و صحبت کنیم، پس اجازه دهید تا قطره ای از اهمیت و زیبایی شهرستان کرمان را به شما معرفی کنیم. شما می توانید با رزرو سوئیت در کرمان، سفرتان را به این شهر راحت تر کنید. 
اگر به شهر کرمان بروید، گنجینه ای از تاریخ را خواهید دید. از شهرستان کرمان، می توان تاریخ همه جهان را خواند، یعنی این شهرستان از هر دوره ای و از هر روزگاری نماد و آثاری را در خود به یادگار گذاشته است. به زبان دیگر شما می توانید با رزرو سوئیت در کرمان و بازدید از آن، از تاریخ تمام جهان بازدید کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا از زیبایی های این شهرستان بیش تر آَشنا شوید. 

باغ شاهزاده ماهان

یکی از بی نظیر ترین باغ های کویری موجود در شهرستان کرمان، باغ شاهزاده ماهان می باشد. این باغ که در جنوب شرقی شهر کرمان قرار دارد، دارای شاه نشین، حوض ها، حمام، فواره، عمارت اصلی و سردرخانه می باشد. این باغ هم اکنون به عنوان رستوران مورد استفاده قرار می گیرد. حتما غذا خوردن در مکانی که زمانی قرار بود شاهی در آن زندگی کند می تواند بسیار جذاب باشد.

آبشار های خوشکار

 یکی از زیباترین جاذبه های شهرستان کرمان، آبشار های خوشکار می باشد. این دو آبشار که به دلیل وقوع آن در مسیری به نام خوشکار به این نام خوانده می شود، در منطقه ای بسیار زیبا و بکر قرار دارد. در کنار این آبشار غاری قرار گرفته که با سقوط آب از بلندی، قسمتی از غار پوشیده می شود. اگر به کرمان رفتید حتما به این جاذبه زیبا سر بزنید. رزرو سوئیت در کرمان می تواند خیالتان را بابت اسکانتان راحت کند تا بتوانید از این زیبایی ها استفاده کنید.

یخدان مویدی

یکی از جاذبه هایی که علاوه بر مسافران داخلی، گردشگران خارجی را نیز به کرمان می کشاند، یخدان مویدی می باشد. این یخدان که بزرگ ترین یخچال خشت و گلی جهان محسوب می شود، مربوط به اواخر دوران صفویه می باشد. آب این یخدان از قناتی به همین نام تامین می شود.
شما می توانید با رزرو سوئیت در کرمان از دیگر جاذبه های این شهرستان مانند باغ فتح آباد، آبشار های دره سختی، ارگ بم، آبشار های سیمک، کلوت شهداد، جنگل پردیسان قائم و هتل کپری قلعه گنج بازدید کنید.
اما در سفر به شهرستان کرمان، ما به شما پیشنهاد ویژه ای داریم. شما می توانید با رزرو سوئیت در کرمان توسط سامانه اتراق، با خیال راحت از مکان اسکانتان، به گشت و گذار در این شهر زیبا بپردازید

 

 

 


جاذبه ها

قلعه دختر کرمان، قلعه ای طلسم شده و تاریخی

قلعه ای گم شده در تاریخ

کرمان
کلوت شهداد کرمان، گرم ترین نقطه زمین

به گرم ترین نقطه کره زمین خوش آمدید!

کرمان

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید