بندرانزلی

بندرانزلی

بندرانزلی

شهرستان بندر انزلی

شهرستان بندر انزلی در استان گیلان یکی از زیباترین شهرستان های کشورمان محسوب می شود. بندر انزلی را می توان پر باران ترین شهرستان کشورمان معرفی که به دلیل همین آّب و هوای مطبوع و پر باران به شهری سرسبز با جاذبه های گردشگری فوق العاده تبدیل شده است. این را نیز جالب است بدانید که این شهر به دلیل بندری بودن و همچنین داشتن رابطه تجاری با کشور های اروپایی، به دروازه اروپا نیز شهرت داشته است.
شهرستان بندر انزلی پنجمین بندر فعال اقتصادی کشور می باشد. بندر انزلی یکی از شهرستان های متراکم کشورمان از لحاظ جمعیت می باشد. این شهرستان به دلیل آّب و هوای مطبوع، جاذبه های گردشگری طبیعی و همچنین معماری بی نظیری که دارد هر ساله مسافران و گردشگران زیادی را به خود می بیند. در ادامه با زیبایی های این شهرستان بیش تر آَشنا خواهیم شد.

مرداب انزلی

اگر به شهرستان انزلی سفر کردید، حتما به مرداب انزلی سری بزنید. این مرداب بین المللی، بزرگ ترین و زیباترین مرداب جهان می باشد. مرداب با نیلوفر های آبی و رنگارنگی که دارد، دل هر بیننده ای را می برد. در کنار مرداب قایق هایی قرار گرفته است تا شما را به مکان های مختلفی از مرداب برده و زیبایی های تمام نشدنی آن را به شما نشان دهد. اگر در فصل زمستان به این مرداب بروید، پرندگان زیبای مهاجر را نیز خواهید دید.

کشتی تفریحی میرزا کوچک خان جنگلی

به داخل دریا برویم. اگر دوست دارید از دریای زیبای خزر در شهرستان بندر انزلی لذت ببرید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما سوار این کشتی شوید. این کشتی بر روی آب های خزر از شهر های مختلف خطه شمال گذر می کند و شما می توانید طبیعت بی نظیر آن ها را از روی کشتی نظاره گر باشید.

دهکده ساحلی بندر انزلی

دهکده ساحلی انزلی، دارای ویلا های مدرن و رستوران هایی با غذاهای خوشمزه می باشد که همین موضوع باعث شده تا این دهکده به یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان بندر انزلی تبدیل بشود. گردشگران بسیاری برای اسکان به این محل می آیند.

 

 

 

 


منزل ها

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیت تمیز در بندرانزلی

<p>سوئیت تمیز در بندرانزلی</p>

بندرانزلی

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیت عالی و مناسب در بندر انزلی

<p>سوئیت عالی در بندر انزلی</p>

بندرانزلی

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیت عالی در بندرانزلی

<p>سوئیت عالی در بندرانزلی</p>

بندرانزلی

مکان دربستی - ویلا

ویلای شیک دوخوابه در بندر انزلی

<p>ویلای شیک دوخوابه در بندر انزلی قرار دارد</p>

بندرانزلی

مکان دربستی - آپارتمان

سوئیت عالی در بندر انزلی

<p>سوئیت &nbsp;عالی در بندر انزلی</p>

بندرانزلی

مکان دربستی - آپارتمان

ویلایی دلنشین در بندر انزلی

<p>ویلایی دلنشین در بندر انزلی</p>

بندرانزلی

مکان دربستی - آپارتمان

ویلایی دیدنی وجذاب در بندر انزلی

<p>ویلایی دیدنی و جذاب در بندر انزلی</p>

بندرانزلی

مکان دربستی - آپارتمان

ویلایی باصفا در بندر انزلی

<p>ویالایی با صفا در بندر انزلی</p>

بندرانزلی

محصولات