الشتر

 (0 نفر)

الشتر

شهرستان سلسله و شهر الشتر

ما استان لرستان را یکی از زیباترین استان های ایران معرفی کردیم و گفتیم که شهرستان های فوق العاده جذاب بسیاری را دارد، اما هم اکنون می خواهیم بهشت گم شده این استان را نیز به شما معرفی کنیم. شهرستان سلسله را می توان بهشت گم شده استان لرستان دانست. مرکز این شهرستان شهر الشتر می باشد. رزرو سوئیت در الشتر و شهرستان سلسله، یکی از خدمات اتراق می باشد.
 شهرستانی سرسبز با آب و هوایی فوق العاده که مکان مورد علاقه دوست داران طبیعت است. در این شهرستان بیش از 300 اثر باستانی وجود دارد. شهرستان سلسله همچنین جاذبه های طبیعی بسیاری را در خود قرار داده است که در ادامه با این جاذبه ها آشنا خواهیم شد.

تپه باستانی گریران

یکی از مهم ترین جاذبه های استان لرستان و همچنین شهرستان سلسله، تپه باستانی گریران می باشد. این تپه یکی از مهم ترین سایت های قبل از تاریخ لرستان می باشد که وسعتی بالغ بر 13 هکتار را داراست. نکته بسیار جذاب این تپه این است که تپه گریران حاوی آثار قدیمی مربوط به دوران مختلف قبل از میلاد مسیح تا عهد اسلام است. این تپه به ثبت ملی نیز رسیده است.

آبشار کاکا رضا

آبشار کاکا رضا در شهرستان سلسله استان لرستان، آبشاری بسیار زیبا و مرتفع است که سالانه گردشگران بسیاری از این آبشار دیدن می کنند. در رو به روی آبشار منظره بسیار زیبایی نیز وجود دارد که با درختان سرو و بلوطی که دارد دل هر بیننده ای را می برد.

قلعه مظفری

قلعه مظفری از جمله آثار قدیمی شهرستان سلسله می باشد. این قلعه که توسط مهرعلی حسنوند ساخته شده متعلق به دوران قاجار می باشد. این قلعه سال ها محل حکومت او بوده است. بازدید از این قلعه می تواند برای دوست داران تاریخ بسیار لذت بخش باشد.
از دیگر جاذبه های شهرستان سلسله می توان به هنام، پل شاپوری کاکارضا، دژشینه و دره کهمان اشاره کرد.

جهت رزرو سوئیت در الشتر و رزرو سوئیت در شهرستان سلسله با ما در تماس باشید.

 


جاذبه ها

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید