بروجرد

 (0 نفر)

بروجرد

رزرو سوئیت در شهرستان بروجرد

در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از زیباترین شهرستان های کشورمان در استان لرستا آشنا کنیم. نام شهرستان بروجرد در لرستان را همه شما شنیده اید. زیبایی های منحصر به فرد بروجرد باعث شده تا این شهرستان یکی از قطب های گردشگری ایران محسوب شود و گردشگران بسیاری را هر ساله میزبانی کند.
فرهنگ غنی این منطقه از لرستان، جاذبه های بکر و بی نظیر شهرستان بروجرد و همچنین آب و هوای مطبوع و دل انگیز بروجرد، باعث شده تا این شهرستان را بهشت گردشگری ایران محسوب کنند. در ادامه با جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان بیش تر آشنا خواهیم شد. همچنین برای رفاه حال شما گردشگران عزیز، تیم اتراق اقدام به تامین امکان رزرو سوئیت در بروجرد کرده است.

تپه قرق

یکی از جاذبه های کهن و قدیمی شهرستان بروجرد، تپه قرق می باشد. این تپه که در روستایی به همین نام قرار دارد، متعلق به عصر مس یا همان نوسنگی که مربوط به هزاره چهارم و پنجم قبل از میلاد می باشد. آثار باستانی هایی نیز نظیره تکه سفال هایی که قدمت برخی از آن ها به 5 هزار سال پیش می رسد در این منطقه کشف شده است.

گلدشت بروجرد

می خواهیم شما را در این قسمت با نقاشی زیبای خداوند در شهرستان بروجرد آشنا کنیم. یکی از محبوب ترین و زیباترین تفرجگاه های بروجرد، منطقه گلدشت این شهرستان می باشد. این منطقه با درختان سرسبز و زیبایی که دارد مکان بسیار آرام و دلنشینی را برای مسافران و گردشگران فراهم کرده است.

خانه مصری بروجرد

یکی از عمارت های قدیمی و به جا مانده از عصر قاجار، خانه مصری در شهرستان بروجرد است. خانه مصری، خانه ای قدیمی و کهن است که تزئینات و کاشی کاری های داخلی این عمارت باعث شده تا گردشگران بسیاری به این خانه بیایند و با اصول معماری خانه های ایرانی در دوران قاجار آشنا شوند.
از دیگر جاذبه های شهرستان بروجرد می توان به ارگ بروجرد، روستای کرکی خان، پل قلعه حاتم، خانه تاریخی کمال الدین طباطبایی و مسجد جامع بروجرد را نام برد. 

 

 

 


جاذبه ها

تالاب بیشه دالان بروجرد، تالابی حیاتی در لرستان

تالابی ارزشمند در سرزمین آبشار ها

بروجرد

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید