دورود

 (0 نفر)

دورود

شهرستان دورود و رزرو سوئیت در دورود

در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از زیباترین مکان موجود در این آشنا کنیم. مکانی بهشتی در استان لرستان قرار دارد که سالانه مسافران بسیاری از این مکان دیدن می کنند. شهرستان دورود در لرستان را باید پایتخت طبیعت کشورمان بدانیم.
شهرستان دورود با آب و هوای بسیار پاکی که دارد به همراه طبیعت سرسبز و بی نظیر خود دل هر گردشگری می برد. هر گوشه از این شهرستان را که چشم بگردانید، زیبایی بی بدیل هنر دست خداوند را می توانید ببینید. باید بگویم که کم تر مکانی در دنیا از چنین موهبت الهی سهم دارد. در ادامه با زیبایی های شهرستان دورود بیش تر آشنا خواهیم شد. همچنین جهت اطلاع از وضعیت رزرو سوئیت در دورود، می توانید با ما در ارتباط باشید.

تفرجگاه باباهور

یکی از تفرجگاه های زیبایی که در شهرستان دورود قرار دارد، تفرجگاه باباهور می باشد. این تفرجگاه در گذشته به دلیل عدم توجه مسئولین، زیاد قابل توجه نبود. اما به تازگی جان دوباره گرفته و قرار است در این تفرجگاه 500 هکتاری با سرمایه گذاری های وسیع پروژه های عمرانی از جمله شهربازی، استخر و وسایل قایقرانی تهیه بشود.

دریاچه گهر

به سراغ نگین اشترانکوه برویم. نام دریاچه گهر را بسیارتان شنیده اید، این دریاچه یکی از معروف ترین جاذبه های شهرستان دورود می باشد. این دریاچه بسیار بکر باقی مانده زیرا راه دسترسی به این دریاچه سخت و نیاز به پیاده روی طولانی است. آب این دریاچه که از چشمه های کوهستانی تامین می شود بسیار زلال است به طوری که در عمق 4 متری ماهی های داخل آب دیده می شوند.

آبشار بیشه

به جرعت می توان گفت یکی از زیباترین آبشار های موجود در ایران در شهرستان دورود یعنی آبشار بیشه می باشد. این آبشار از چندین چشمه در ارتفاعات زاگرس سرچشمه می گیرد و ارتفاعی حدود 38 متر را دارد. این آبشار منحصر به فرد و دل انگیز از معروف ترین آبشار های لرستان است که به ثبت میراث طبیعی ایران رسیده است.

اتراق با سوئیت های مختلف در دورود ، در خدمت شماست.


جاذبه ها

دریاچه گهر، نگینی نیلی رنگ بر پهنای زاگرس

دریاچه گهر، نگینی بر پهنای زاگرس

دورود

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید