سرابدوره

 (0 نفر)

سرابدوره

رزرو سوئیت در شهرستان چگنی و شهر سرابدوره

یکی دیگر از شهرستان های بسیار زیبای استان لرستان، شهرستان چگنی می باشد. همه شهرستان های استان لرستان زیبایی های خاص خود را دارند و با طبیعت منحصر به فردی که دارند باعث شده اند که یکی از مقصد های سفر گردشگران و مسافران لرستان باشد.
شهرستان چگنی، شهرستانی تازه تاسیس می باشد که در سال 1386 با جدا شدن دو بخش به نام های چگنی و ویسیان از شهرستان زیبای خرم آباد تاسیس شد. مردم این دیار به زبان شیرین لری خرم آبادی صحبت می کنند. در ادامه با زیبایی های شهرستان چگنی بیش تر آشنا خواهیم شد.
شهرستان چگنی و مرکز این شهرستان یعنی شهر سراب دوره، زیبایی های طبیعی بسیاری را در دل خود جای داده اند. علاوه بر آن آثار باستانی های ارزشمندی نیز در این شهرستان وجود دارد. علاوه بر همه این ها یکی از مهم ترین و قابل احترام ترین مکان های شهرستان چگنی، امامزاده پیر شمسه می باشد. این امامزاده که در کوهپایه سفید کوه قرار دارد مقبره شمس الدین ابن علی ابن محمد ابن احمد است که بسیار مورد احترام مردم این اهالی می باشد.

رزرو سوئیت در سرابدوره

شما همراهان گرامی می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق، از وضعیت رزرو سوئیت در سرابدوره و رزرو سوئیت در چگنی اطلاع پیدا کنید. ما در خدمت شما هستیم برای فراهم کردن یک سفر آسان.

 


جاذبه ها

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید