رویان

 (0 نفر)

رویان

دیدن مناظر منحصر به فرد مازندران با رزرو منزل در رویان

استان مازندران یکی از استان های فوق العاده زیبای کشورمان می باشد که با توجه به مناظر منحصر به فرد و آب و هوای مطبوعی که دارد سالانه پذیرای گردشگران بسیاری از سرتاسر کشور می باشد. یکی از شهر های این استان، شهر رویان می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر گذرتان به مازندران افتاد، حتما از شهر رویان نیز دیدن کنید. شما می توانید با رزرو منزل در رویان، به راحتی به این شهر بهشتی سفر کنید.
رویان نام قدیمی علمده می باشد که حدود 118 کیلومتر با شهر ساری فاصله دارد. این شهر که از طرف شمال به دریای خزر منتهی و از طرف جنوب به کوه های البرز می رسد یکی از شهر های خوش آب و هوا و زیبای شمال کشور محسوب می شود. با رزرو منزل در رویان می توانید از جاذبه های شگفت انگیز این شهر دیدن کنید.

آبشار کپ

یکی از زیباترین آبشار های استان مازندران که شما با سفر به شهر رویان، می توانید از آن دیدن کنید آبشار کپ می باشد. این آبشار که در مسیر ارتباطی شهر رویان به بلده می باشد بصورت خزه ای است و درمیان بافت های جنگلی قرار دارد. زیبایی این آبشار در زمان بارندگی است که در مه فرو می رود و چشم اندازی فوق العاده را بوجود می آورد. با رزرو سوئیت در رویان حتما به این شهر سفر کرده و از زیبایی های این آبشار استفاده کنید.

معرفی سامانه اتراق و رزرو منزل در رویان

اگر تصمیمتان را در رابطه با سفر به شهر رویان گرفته اید باید به شما بگوییم که قبل از آغاز سفرتان بهتر است که محل اسکانتان را در شهر مورد نظر تعیین کنید. در رابطه با این موضوع ما برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در رویان، به راحتی و خیالی آسوده به این شهر زیبا سفر کنید. 

 

 

 


جاذبه ها

آبشار آب پری ؛ عروس باشکوه و باوقار مازندران

آبشار آب پری

رویان

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید