فریدونکنار

 (0 نفر)

فریدونکنار

شهرستان فریدونکنار

شمال کشور پر است از جاذبه های طبیعی که هرساله گردشگران بسیاری به دلیل وجود زیبایی های آن به این منطقه سفر می کنند. در این مقاله می خواهیم در رابطه با شهرستان فریدونکنار در استان مازندران صحبت کنیم. شهرستان فریدونکار یکی از شهرستان های ساحلی مازندران محسوب می شود که مورد علاقه همه افراد عاشق ساحل است.
شهرستان فریدون کنار را می توان به دلیل داشتن ساحل اختصاصی، دومین شهر توریستی استان مازندران بعد از چالوس دانست. جالب است بدانید که اگر به شهرستان فریدونکنار سفر کنید اصطلاحا با یک تیر دو نشان خواهید زد، یعنی هم می توانید از آثار تاریخی این شهرستان دیدن کنید و هم از طبیعت بی نظیر فریدونکنار لذت ببرید. در ادامه با زیبایی های این شهرستان بیش تر آشنا خواهیم شد.

باغ پرندگان 

یکی از جاذبه های محبوب شهرستان فریدونکنار باغ پرندگان این شهرستان می باشد. اگر به پارک لاله شهر بروید می توانید از زیبایی های این پرندگان لذت ببرید. جالب است بدانید که این باغ پرندگان، اولین باغ پرندگانی است که در شمال کشور پرندگانی همچون غاز وحشی، پلیکان، مرغ وحشی، قو، مرغابی و خوتکان را دارد.

تالاب فریدونکنار

تالاب ها همواره محبوب ترین جاذبه های هر استان و شهرستانی محسوب می شوند. تالاب فریدون کنار در این شهرستان یکی از زیباترین و بزرگ ترین تالاب های استان مازندران است. در این تالاب جانوران و گیاهان آبزی فراوانی دیده می شود و به همین دلیل یکی از مهم ترین اکوسیستم های شما کشور محسوب می شود.

شهرک ساحلی خزر شهر

شهرستان فریدونکنار شهرک های بسیاری دارد و همانطور که گفتیم این شهرستان ساحلی است. یکی از شهرک های فریدونکنار، شهرک ساحلی خزر شهر است. این شهرک به دلیل مجاورت با دریا آب و هوایی بسیار مطبوع و آرام دارد. گفتنی است که برای رفتن به این شهرک کارت ورود باید به همراه داشت. 
از دیگر جاذبه های شهرستان فریدونکنار می توان به پارک لاله فریدونکنار، روستای ازباران، پناهگاه حیات وحش، پل فلزی فریدونکنار، روستای جزین و... اشاره کرد.

 

 

 


جاذبه ها

تالاب فریدون کنار مازندران ؛ خانه امید پرندگان

تالاب فریدون کنار

فریدونکنار

منزل ها

مکان دربستی - ویلا

ویلا دوبلکس ساحلی دوخوابه در فریدونکنار مازندران

ویلا دوبلکس ساحلی دوخوابه در فریدونکنار مازندران قرار دارد

فریدونکنار

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید