باسمنج

باسمنج

آغاز سفری راحت با رزرو منزل در باسمنج

حتما تا به حال فکر سفر به شمال غربی کشور به ویژه استان آذربایجان شرقی به سرتان زده است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از شهر های این استان یعنی شهر باسمنج آشنا کنیم. شهر باسمنج یکی از شهر های قدیمی و زیبا این استان محسوب می شود. اگر به این استان رفتید حتما از این شهر زیبا دیدن کنید. شما با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در باسمنج به صورت آنلاین می توانید منزلی مناسب و به صرفه را انتخاب کنید.

گذری به شهر باسمنج

شهر باسمنج را می توان یکی از شهر های گردشگری استان آذربایجان شرقی دانست. این شهر به دلیل داشتن مناطق بکر و سرسبز، همواره مورد توجه گردشگران بوده است. چشم انداز های طبیعی و زیبایی که در کنار رودخانه خروشان مهران رود وجود دارد می تواند برای هر بیینده ای جذاب باشند. با رزرو منزل در  باسمنج می توانید از این مناظره زیبای خدادادی لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری شهر 

مناطق گردشگری شهر باسمنج باعث شده افرادی از کلان شهر تبریز آمده و در مناطق بکر این شهر ویلا سازی کنند. مهم ترین منطقه گردشگری این شهر، حاشیه رودخانه مهران رود می باشد. هرساله تعداد زیادی از مردم تبریز و سایر مناطق این استان به این منطقه آمده و آخر هفته های خود را سپری می کنند. شما نیز می توانید با رزرو سوئیت در باسمنج، چشم انداز های این شهر را از نزدیک ببینید و لذت ببرید.

چگونگی رزرو منزل در باسمنج

سفر کردن به شمال غربی و استان آذربایجان شرقی می تواند یکی از تجربه های لذت بخش شما در زمینه سفر باشد. اما قبل از شروع سفر باید از محل اسکان خود اطمینان داشته باشید. شما می توانید قبل از آغاز سفر، به سامانه گردشگری اتراق رفته و با رزرو منزل در باسمنج خیالتان را بابت مکان اسکان در شهر مقصد راحت کنید.

 


جاذبه ها

منزل ها

مکان دربستی - ویلا

ویلای استخردار دلنشین دوخوابه در هروی باسمنج

<p>ویلای استخردار دلنشین دوخوابه در هروی باسمنج قرار دارد</p>

باسمنج

مکان دربستی - ویلا

ویلای سنگی استخردار دوخوابه در هروی باسمنج

<p>ویلای سنگی استخرداردوخوابه در هروی باسمنج قرار دارد</p>

باسمنج

محصولات