بناب جدید

 (0 نفر)

بناب جدید

 آغاز سفری هیجان انگیز با رزرو منزل در بناب مرند

در این مقاله نیز قصد داریم تا شما را با یکی دیگر از شهر های استان آذربایجان شرقی آشنا کنیم. این استان با آب و هوای خنک و کوهستانی خود باعث شده تا در ایام گرم سال مسافران زیادی خانه خود را به مقصد این شهر ترک کنند. اما یکی از شهر های این استان، شهر جدید بناب مرند می باشد. این شهر در 10 کیلومتری شرق مرند قرار دارد. با رزرو منزل در بناب مرند می توانید از این شهر جدید استان دیدن کنید.
با اینکه این شهر در سال 83 از روستا به شهر تبدیل شده است اما پیشینه تاریخی بسیار دور و درازی دارد. منطقه ای به نام آلادر در خود گورستان های تاریخی و قدیمی بسیاری در خود دارد که نشان دهنده قدمت بالای این شهر است. اما در رابطه با آب و هوای این منطقه باید بگوییم که بناب مرند آب و هوای سرد و معتدلی دارد و به همین دلیل باغ های وسیعی در این شهر قرار گرفته است. شما می توانید با رزرو سوئیت در بناب مرند، از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنید و خاطرات زیاد و شادی را ثبت کنید.

مسجد جامع بناب مرند

یکی از آثار قدیمی و تاریخی شهر بنانب مرند، مسجد جامع این شهر است. این مسجد در کنار میدان مرکزی شهر قرار گرفته است. این مسجد که دارای یک طبقه است، قسمت مردانه و زنانه اش با یک دیوار کوتاه که به سقف نیز نمی رسد از هم جدا شده است. جالب اینجاست که این مسجد با این وسعت بالایی که دارد هیچ ستونی در داخل آن وجود ندارد و یکپارچه می باشد. شما می توانید با رزرو منزل در بناب مرند، از این مسجد تاریخی دیدن کنید.

دره آلادر

یکی از مکان های گردشگری مهم شهر، دره زیبای آلادر می باشد. این دره مهم ترین مرکز جذب گردشگر در این شهر است. این مکان با چشمه های خروشان و باغ ها سرسبز مکانی بسیار منحصر به فرد برای گذراندن تعطیلات آخر هفته می باشد. با رزرو منزل در بناب مرند می توانید این مکان بهشتی دیدن کنید.

چونگی رزرو منزل در بناب مرند

اگر می خواهید تعطیلات پیش رو را به آذربایجان شرقی و شهر بناب مرند سفر کنید پس برای پیشنهادی داریم شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در بناب مرند، سفر خود را به این مکان بسیار زیبا آغاز کنید.   

 

 

 


جاذبه ها

تالاب قره قشلاق بناب، جلوه گر طبیعت آذربایجان

تالابی که بهشت پرندگان است

بناب جدید
حمام حاج فتح اله، یادگاری از قاجار

حمامی در قلب تاریخ بناب

بناب جدید
شگفتی را در روستای صور بناب ببینید

روستایی با چشم انداز بی نظیر

بناب جدید
مسجد کبود بناب، مسجدی در دل تاریخ

مسجد کبودی که دیگر کبود نیست

بناب جدید

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید