بندرگناوه

 (1 نفر)

بندرگناوه

 بندرگناوه

بندرگناوه در استان بوشهر یکی از شهرستان های زیبا و مهم این استان محسوب می شود. بندر گناوه به دلیل داشتن سواحل زیبا، حیات وحش و همچنین بازار های سنتی که دارد شهرت بسیاری در بین گردشگران و مسافران پیدا کرده است.
سالانه مسافران بسیاری به شهرستان عسلویه نه تنها برای دیدن جاذبه های منحصر به فرد بلکه برای خرید از بازار های این شهرستان سفر می کنند. اگر می خواهید به استان بوشهر سفر کنید حتما دیدن بندر گناوه را در دستور کار خود قرار دهید. در ادامه با زیبایی های شهرستان گناوه بیش تر آَشنا خواهیم شد.
بندر گناوه
مهم ترین مکان دیدنی در بندرگناوه که شما می توانید زمان زیادی را در آن وقت بگذرانید، بندر و سواحل این شهرستان است. بندر بسیار زیبای گناوه در کنار دریای نیلگون خلیج فارس هرساله مهمانان بسیار زیادی را میزبانی می کند. شما در این بندر می توانید از دلفین های شاداب و باهوش این منطقه دیدن کنید و خاطرات بسیار خوشی را برای خود و خانوادتان بسازید.
لنج ها و قایق های ماهی گیری که در این بندر وجود دارد که دیدن این مناظر می تواند تجربه بسیار شگفت انگیزی در زندگیان باشد. اما جدای از زیبایی های طبیعی این شهرستان، می توان مکان های مذهبی و تاریخی بسیاری در این شهرستاهن دید.
یکی از مکان های مذهبی شهرستان گناوه امامزاده سلیمان بن علی می باشد. این زیارتگاه در بندر گناوه بسیار مورد احترام مردم این منطقه می باشد و به عنوان پراهمیت ترین مرکز مذهبی گناوه از آن یاد می شود.

 

 

 


جاذبه ها

منزل ها

تجارب

نظرات

محمد مهدی محسنی
دی 1400

ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید