جم

 (0 نفر)

شهرستان جم

شهرستان جم

شهرستان های استان بوشهر عمدتا آب و هوای گرم و خشک و همچنین شرجی را در بیش تر فصل های سال تجربه می کنند اما در این قسمت می خواهیم شما را با خوش آب و هواترین شهرستان استان بوشهر، یعنی شهرستان جم آشنا کنیم.
شهرستان جم در جنوب استان بوشهر قرار دارد و با آب و هوای بسیار مناسبی که داراست، پوشش گیاهی بسیار گسترده ای در این شهرستان مشاهده می کنیم. جاذبه های گردشگری طبیعی و همچنین آثار تاریخی بسیاری که در این منطقه دیده می شود، شهرستان جم را به آن دسته از شهرستان هایی تبدیل کرده که پتانسیل جذب گردشگر بسیاری را داشته باشد. در ادامه با جاذبه های گردشگری این شهرستان بیش تر آشنا خواهیم شد.
اگر قصد دارید به شهرستان جم در استان بوشهر سفر کنید حتما خودتان را برای یک سفر هیجان انگیز در جنوب کشور آماده کنید زیرا شهرستان جم جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی را در دل خود قرار داده است. جاذبه هایی مانند کوه پردیس که به عنوان نزدیک ترین نقطه زمین به خورشید از آن یاد می شود تا مکان های دیدنی دیگری مانند باغ های لیمو و زیتون، جنگل گلوبردکان، پیر بی بی بانو. البته مکان های تاریخی بسیاری مانند حمام قاجاریه، آسیاب علی آباد، بناهای تاریخی روستای حرمیک، قنات قدیمی روستاهای تشان و درهبان و... نیز در این شهرستان زیبا قرار دارد که شما می توانید زمان بسیاری را در بازدید از این مکان ها صرف کنید و لذت ببرید.

 

 

 


جاذبه ها

منزل ها

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید